Came TOP432EV
Prijs per stuk
Aantal: Bestellen
Op verlanglijst
Deze zender is vervangen door de Came TOP42FGN
Merk Came
Type TOP432EV
Ook bekend als T432EV
Frequentie 433,920 MHz AM
Aantal knoppen/kanalen 2
Kleur  Zwart
Kleur knoppen Zwart
Afmeting 68 x 32 x 13 mm
Batterij CR2016
LED Rood
Codering Vaste code
Programmering Rechtstreeks in ontvanger
Ontvanger RX-Multi
En onderstaande alternatieven:
Alternatief Universele handzenders
Externe ontvangerset
Bijzonderheden Uitwisselbaar met TOP 432M, TOP 434M, TOP 432A,
TOP 434A, TOP 432S,TOP 432SA,